Aktuální informace k návratu do škol 12. dubna 2021

Aktuální informace k návratu do škol 12. dubna 2021

Žáci se vrací do školy v pondělí 12. dubna. Od tohoto dne bude také otevřena ranní družina v čase od 6:45 – 7:45 hod. Vzdělávání bude prezenční, bez rotace žáků. Je povinná ochrana nosu a úst – zdravotnická obličejová maska splňující standardy MO MZd (výjimku mají pouze žáci, kterým brání jejich zdravotní stav). Žáci budou mít všichni s sebou roušku! Dále povinné antigenní testování ve škole 2x týdně – pondělí a čtvrtek. Prosíme, aby žáci v tyto dny přicházeli do školy o 10 minut dříve. Žáci speciálních tříd a 1., 2., 3., ročníku budou testováni v doprovodu zákonných zástupců. Žáci si vzorek odebírají sami! Žádáme Vás tímto o spolupráci, v případě pozitivního antigenního testu Vašeho dítěte Vás budeme do 25 minut kontaktovat. 

Pokud žák prodělal nemoc Covid-19 a zároveň neuplynulo více než 90 dnů od pozitivního testu, testování se u něj neprovádí. Je třeba doložit potvrzení od lékaře nebo zprávu z laboratoře. Těšíme na Vás a nemějte z ničeho obavy, všechno spolu zvládneme.

Dagmar Špalková , ředitelka školy