Správce osobních údajů: Základní škola Bojkovice, Štefánikova 957

Pověřenec pro ochranu osobních údajů:  Mgr. Magda Miličková, kontakt: 572 641 223, milickova.oou@seznam.cz

Základní škola Bojkovice, Štefánikova 957 je příspěvkovou organizací Zlínského kraje, který je jejím zřizovatelem. Hlavním úkolem je vzdělávání žáků s lehkým, středně těžkým a těžkým mentálním postižením, autismem a souběžné postižení více vadami.

U Základní školy Bojkovice, Štefánikova 957 jsou zpracovávány osobní údaje zejména za účelem:

Zajištění vzdělávání
  • zápis k základnímu vzdělávání,
  • zajištění základního vzdělávání,
  • zájmové vzdělávání ve školní družině,
  • další vzdělávání pedagogických pracovníků,
Zajištění služeb
  • poskytování poradenských služeb ve školách,
Zajištění interních procesů a provozu organizace
  • výběrová řízení na zaměstnance,
  • pracovněprávní a mzdová agenda,
  • evidence uchazečů o zaměstnání,
  • evidence úrazů,
  • ochrana majetku a osob,
  • prezentace příspěvkové organizace,
  • organizace škol v přírodě, zájezdů, exkurzí, sportovních pobytových kurzů atd.,
  • projekty, žádosti o dotace,
  • vedení účetnictví příspěvkové organizace,
  • smlouvy a objednávky služeb
Informace o pořizování fotografií, obrazových a zvukových záznamů z akcí

V rámci akcí pořádaných Základní školou Bojkovice, Štefánikova 957 budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Základní škola Bojkovice, Štefánikova 957 nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

Vzor GDPR ke stažení.